SporPin

Bizi Takip Edin!

Hakkımızda

SporPin; spor sevdalısı olan bizlerin 2016 yılında "Keşke şu devamlı gittiğimiz halı sahanın bir uygulaması olsa da uğraşmadan rezervasyonlarımızı yapabilsek..." düşüncesinin "E biz bu işlerden anlıyoruz, neden olmasın ki..." cümlesiyle devam etmesiyle yolculuğuna başladı. 2016 yılında oHaliSaha.com isimli web sitemiz üzerinden hayalimizi gerçekleştirmek üzere hizmet vermeye başladık. Git gide artan saha sayımız bu alanda var olan ihtiyacın ne denli büyük olduğunu bize gün geçtikçe göstermeye başladı.

Web sitemize kayıtlı sahaların ve oyuncuların bize yapmış olduğu olumlu/olumsuz dönüşlerle birlikte bu alandaki eksikliğin giderilmesi konusunda en ince ayrıntısına kadar çalışmaya başladık. O günden beri Abonelik özelliği, SMS bildirimi, gelir gider kontrol sistemi gibi birçok özelliği yapılmış olan bu geri dönüşler sayesinde hayata geçirdik. Aynı zamanda tüm bu özellikleri çok daha pratik şekilde kullanıma sokmak için Oyunculara ve Yöneticilere özel hem Android hem de IOS tabanında mobil uygulamalar geliştirdik.

2021 senesine geldiğimizde ise git gide gelişen kadromuzla birlikte aramızda yalnızca futbolseverlerin olmadığını bunun yanında tenis, basketbol ve voleybol gibi mükemmel sporların tutkunlarının da olduğunu fark ettik. Ekibimizle yapmış olduğumuz çalışmalar ve uyarlamalar sonucunda sistemi tüm sporlara entegre bir şekilde pratik ve elverişli yapmayı hedefledik.

SporPin olarak bugün; 150'den fazla saha işletmesi ve 355000'i aşkın aktif kullanıcı ile "Sporcularla Spor Merkezlerini Buluşturan Platform" olmanın gururunu yaşıyor ve gün geçtikçe büyüyen topluluğumuzla her zaman pratik, bilgilendirici ve kullanışlı olan; sporcuların bir numaralı platformu olarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Eğer siz de halı saha, tenis, voleybol ve basketbol gibi saha işletmenizi SporPin'e taşımak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. "Ben sadece oyuncuyum, hep gittiğimiz sahanın burada yer almasını istiyorum" diyorsanız da sahanızla iletişime geçerek bizi siz anlatın.

Spor tutkusuyla daima en iyisine!

SporPin.